Przejdź na stronę główną
Zmień kontrast i rozmiar czcionki
Kontrast
Powiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę

Bo rodzina jest najważniejsza

Wielkopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, beneficjent projektu pn.: „Bo rodzina jest najważniejsza” (z siedzibą w: Skrzynka 28, 62-402 Ostrowite), zaprasza mieszkańców powiatu słupeckiego, konińskiego, wrzesińskiego i ostrzeszowskiego, zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym (zgodnie z definicją zawartą w Wytycznych w obszarze włączenia społecznego), do udziału w zajęciach.

1. Placówka wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży prowadzona w formie świetlicy opiekuńczo-wychowawczej (organizowanie czasu wolnego dzieciom, min. nauka przez zabawę, konkursy, quizy i szarady, pomoc w nauce i odrabianiu lekcji, pomoc w rozwiązaniu problemów szkolnych, domowych, w kontaktach z rówieśnikami, zajęcia profilaktyczne, zajęcia teatralne, filmowe, plastyczne, sportowe, językowe)

 

2. Placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży prowadzone w formie pracy podwórkowej (organizowanie czasu wolnego dzieciom, min. nauka przez zabawę, konkursy, quizy i szarady, pomoc w nauce i odrabianiu lekcji, pomoc w rozwiązaniu problemów szkolnych, domowych, w kontaktach z rówieśnikami, zajęcia profilaktyczne, zajęcia teatralne, filmowe, plastyczne, sportowe)

 

3. Indywidualne poradnictwo prawne, logopedyczne, psychologiczne (grupa wsparcia)

 

4. Rehabilitacja zdrowotna (fizjoterapia) osób z niepełnosprawnościami

 

Szczegółowy wykaz znajdą państwo w dokumencie pdf poniżej.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. zajęciach proszone są o kontakt z biurem Wielkopolskiego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (pod adresem: Skrzynka 28, 62-402 Ostrowite, adres e-mail: koszraf@poczta.onet.pl, tel./ fax: 63-2765705). Liczba miejsc w każdej placówce jest ograniczona.


W celu zgłoszenia się na zajęcia, należy uprzednio wypełnić i przesłać załączony formularz zgłoszeniowy (formularz może zostać wysłany pocztą tradycyjną, kurierem, faxem, drogą mailową).
Zapraszamy…

 

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie -zaproszenie do udziału w zajęciach Bo rodzina
Typ: pdf Rozmiar: 0.22 Mb

Formularz zgłoszeniowy
Typ: pdf Rozmiar: 0.27 Mb

Formularz zgłoszeniowy
Typ: doc Rozmiar: 0.54 Mb

Oświadczenie UP
Typ: pdf Rozmiar: 0.16 Mb

Oświadczenie UP
Typ: docx Rozmiar: 0.06 Mb

Oświadczenie- aktualna sytuacja UP
Typ: doc Rozmiar: 0.44 Mb

Regulamin -Bo rodzina jest najważniejsza
Typ: pdf Rozmiar: 0.36 Mb

Plakat
Typ: pdf Rozmiar: 1.49 Mb


Zapytania ofertowe:

 


ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1-RR/WRPO/7.2.2/2020 (kierownik świetlicy RR)
ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1-RR/WRPO/7.2.2/2020
Typ: pdf Rozmiar: 0.3 Mb